Hírek
2022. Augusztus 09. 11:02, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Késsel támadt egy ápolónőre volt párja a fehérvári rendelőben
Egy 40 éves székesfehérvári férfi ellen indított büntetőeljárást a székesfehérvári rendőrség. A gyanúsított volt párjára támadt a nő munkahelyén.
Hétfő kora délután egy férfi Székesfehérváron a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház Hunyadi utcai rendelőintézetének egyik helyiségében egy ápolónőre támadt, akit fojtogatott, majd a nála lévő kést a nő nyakához szorította, közben megöléssel fenyegette áldozatát – közölte a rendőrség.
A dulakodás során megsérült 41 éves nőnek végül sikerült kiszabadulnia támadója szorításából, ekkor az elkövető menekülni próbált, de a közelben tartózkodók megállították és az egyenruhások kiérkezéséig feltartóztatták.
A feltételezett elkövetőt a rendőrök előállították, kihallgatták. Kiderült, hogy a nő a párja volt.
A rendőrség emberölés bűntett kísérlete miatt indított eljárást.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 12. 10:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Kína döntően járulhat hozzá a magyar gazdasági sikerekhez
2026. Február 12. 07:23, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország rendkívül sokat profitál a Kínával folytatott együttműködéséből
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.
2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik
Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson
