Hírek
2018. Április 22. 05:03, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Kocsi alvázán rejtette el egy nagy adag marihuánát

Bűnügyi őrizetbe vették a rendőrök azt a szerb férfit, aki jelentős mennyiségű kábítószergyanús anyagot próbált az országból kicsempészni Rajkánál szombaton.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság jelentős mennyiségű kábítószerre elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást egy 54 éves szerb állampolgár ellen.
A férfit április 21-én 1 óra 30 perckor ellenőrizték a Rajkai határátlépési ponton a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai, amikor személygépkocsival közlekedett az M15-ös autóúton Szlovákia felé. Az autó ellenőrzésekor a NAV szolgálati kutyája kábítószer jelenlétére utaló jelzést tett. A pénzügyőrök a jármű átvizsgálása során, annak alvázában kialakított rejtekhelyen összesen 83 darab különböző méretű kábítószergyanús növényi törmeléket tartalmazó csomagot találtak. A helyszínen elvégzett gyorsteszt szerint a 48 kilogramm súlyú lefoglalt anyag marihuána.
A rendőrök az 54 éves férfit Győr-Moson-Soporon Megyei Rendőr-főkapitányságra előállították, majd ezt követően - őrizetbe vétele mellett - gyanúsítottként hallgatták ki és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 09. 10:36, szombat | Belföld
Hőség - ÉKM: időszakosan felfüggesztik a kamionstopot a hétvégén
A hőség miatt időszakosan feloldják a nehéz tehergépjárművek forgalomkorlátozását szombaton, illetve vasárnap - közölte az Építési és Közlekedési Minisztérium (ÉKM) pénteken az MTI-vel.
2025. Augusztus 09. 10:33, szombat | Belföld
Kísérleti közösségi közlekedési projekt indul Magyarországon a Hyundai körzeműködésével
2025. Augusztus 08. 08:03, péntek | Belföld
Összesen 1000 új autóbuszt vesz a MÁV
A nyáron érkezett 131 új autóbusz után újabb 869 járművel gyarapodik a MÁV-csoport flottája, ugyanis eredményesen zárult a buszbeszerzésre meghirdetett közbeszerzési eljárás.
2025. Augusztus 08. 08:02, péntek | Belföld
A hétvégére visszatér a kánikula
A hétvégére visszatér a kánikula és napról napra melegebb lesz, vasárnap már 33-38 Celsius-fok között alakul a csúcshőmérséklet.