Városlista
2025. október 26, vasárnap - Dömötör

Hírek

2016. December 19. 09:36, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Kokainnal a gyomrában érkezett egy nő a ferihegyi reptérre

Kokainnal a gyomrában érkezett egy nő a ferihegyi reptérre

Mintegy 13 millió forint értékű kokainnal a gyomrában próbált meg bejutni az országba egy venezuelai nő, akit a NAV pénzügyőrei feltartóztattak a Liszt Ferenc-repülőtéren - közölte a NAV hétfőn az MTI-vel.

A közlemény szerint a budapesti repülőtérre egy Zürichen keresztül Sao Paulóból érkező venezuelai állampolgárt ellenőriztek a pénzügyőrök. Az utas a zöldfolyosón jelentkezett belépésre, azaz nem jelentett be semmilyen árut vámkezelésre, de az átvizsgálás során izzadt és remegett, így a pénzügyőrök feltételezték, hogy "kábítószernyelővel" van dolguk. A NAV munkatársai CT-vizsgálatra vitték, így derült ki, hogy a gyomrában 76 kapszulában 673 gramm kokain volt.

A 26 éves nő ellen kábítószer birtoklása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt tettek feljelentést - áll a közleményben.

Fotó: illusztráció

Címkék: ferihegy, kokain

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 26. 07:52, vasárnap | Belföld

Megkezdődött a téli időszámítás

Ma kezdődik a téli időszámítás, az órákat hivatalosan hajnali háromról két órára állítják át.

2025. Október 25. 08:48, szombat | Belföld

Az erős szél miatt országosan háromszáz káresethez riasztották a tűzoltókat

A Benjamin elnevezésű ciklon viharos széllel vonul át az országon, kora délutánig országosan háromszáz káresetet számoltak fel a tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken az MTI-vel.

2025. Október 25. 08:46, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a budapesti békecsúcs nem került le a napirendről

Európában is pontosan tudják, hogy a békecsúcs nem került le a napirendről, az időpontja kétséges, de hogy lesz, afelől nincs kétség