Hírek
2012. Szeptember 22. 12:48, szombat | Helyi sport
Kosárlabda: soproni első hely
Uniqa-Euroleasing Sopron veretlenül nyerte meg a 28. alkalommal kiírt Krasznai-emléktornát.
ZTE–Uniqa-Euroleasing Sopron 50–72(10–24, 17–21, 11–15, 12–12)
Sopron, Krasznai-kupa.
Sopron: Fegyverneky 7/3, Zsovár 9/3, Zavecz 8, Milovanovic 21/3, Krnjic 16. Cs.: Böröndy 2, Teilane 3, Pál 3, Licskai, Weninger, Vágvölgyi 3. Edző: Székely Norbert.
Már a mérkőzés 8. percében 20 ponttal vezetett a ZTE ellen a soproni csapat, mely a folytatásban sem engedett a lendületből, így veretlenül nyerte meg a 28. alkalommal kiírt Krasznai-emléktornát.
A torna legeredményesebb játékosa Jelena Milovanovic, a legjobb játékos Krnjic Sara, míg a legjobb soproni játékos Fegyverneky Zsófia lett.
Korábbi eredmény: ZTE–Brno 70–51. A torna végeredménye: 1. Uniqa-Euroleasing Sopron, 2. ZTE, 3. Brno.
-tudósított a Kisalföld.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 15. 16:00, szerda | Életmód
Július végén lesz az ősbemutatója a Wonderland című musicalnek Budapesten
Július 31-én tartják a Wonderland című musical magyarországi bemutatóját Budapesten, a Margitszigeti Szabadtéri Színpadon, a Magyar Színház előadásában.
2026. Április 15. 15:00, szerda | Belföld
Uniós szóvivő: a helyreállítási alap forrásainak lehívásához Magyarországnak teljesítenie kell a szupermérföldköveket
Ahhoz, hogy Magyarország hozzáférjen az Európai Unió helyreállítási és ellenállóképességi alapjának (RRF) forrásaihoz, teljesítenie kell az úgynevezett szupermérföldköveket
2026. Április 15. 14:00, szerda | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: újabb tárgyalások lehetnek Iránnal a következő két nap folyamán
Donald Trump szerint újabb tárgyalások lehetnek Iránnal a \"következő két nap folyamán\" - az amerikai elnök kedden egy amerikai újságnak adott interjúban beszélt az iráni konfliktus fejleményeiről.
