Hírek
2018. Április 12. 15:58, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Lezárják az M1-est Bicske és Tatabánya között
Pénteken 9 és 13 óra között aszfaltozás miatt lezárják az M1-es autópálya Hegyeshalom felé vezető oldalát Bicske és Tatabánya között - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. csütörtökön az MTI-vel.
A társaság tájékoztatása szerint a forgalmat ez idő alatt az 1-es útra terelik, az útszakaszon jelentős torlódásra kell számítani.
Az M1-esen közlekedők más szakaszokon is találkozhatnak korlátozásokkal. A Hegyeshalom felé vezető oldalon például a 16-os és a 17-es kilométer között a külső sávban teljes körű felújítás zajlik.
Az autópálya érintett szakaszának mielőbbi felújítására ezen a héten a bicskein kívül a kisbéri, a sárvári, a körmendi, az esztergomi, a marcali, a dabasi, a polgári és a csornai mérnökségről is irányítottak át szakembereket és munkagépeket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld
Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán
A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -
2026. Február 14. 08:11, szombat | Belföld
Donald Tuskkal találkozott Magyar Péter
Magyar Péter közölte: a megbeszélésen egyetértettek abban, hogy Magyarországnak és Lengyelországnak is mindent meg kell tennie az orosz–ukrán háború mielőbbi békés lezárásának elősegítéséért.
