Hírek
2012. Augusztus 21. 11:55, kedd |
Kék hírek
Forrás: MTI
Lottómilliomost gázoltak el a 8-as főútvonalon
Lottómilliomost gázoltak el a 8-as főúton - tudta meg Hajmáskér polgármesterétől kedden az MTI.
Augusztus 20-án az esti órákban egy Várpalota felől Veszprém irányába haladó Audi sofőrje elgázolt egy gyalogost a 8-as főút 40-es km-szelvényénél; az úttesten nem a kijelölt helyen áthaladó 61 éves hajmáskéri lakos a helyszínen életét vesztette - közölte Kómár Viktória, a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője kedden az MTI-vel.
Köbli Miklós, Hajmáskér független polgármestere megerősítette az MTI információit, miszerint lottómilliomost ért a baleset; mint mondta, a férfinak néhány héttel ezelőtt négytalálatosa volt a lottón, s több mint kétmillió forintot nyert.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
2025. November 02. 08:38, vasárnap | Kék hírek
Halálos lakástűz Téten
Egy nő meghalt a Győr-Moson-Sopron vármegyei Téten, ahol szombaton tűz keletkezett egy családi házban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.
2025. Október 31. 08:07, péntek | Kék hírek
Rendőrség: több mint 2 tonna, magyar irányítású bűnbandához köthető kokaint foglaltak le Dominikában
A magyar, a szlovák, a spanyol és a német hatóságok együttműködése nyomán 2,2 tonnányi, egy magyar irányítású bűnbandához köthető kokain szállítmányt foglaltak le a dominikai Caucedo kikötőjében az ottani hatóságok
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Kék hírek
Halálra vert egy férfit két fiú egy hajdúnánási buszmegállóban
Halálra vertek egy férfit egy hajdúnánási buszmegállóban, a két fiatalkorú gyanúsítottat elfogták - közölte a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.
