Hírek
2023. Március 30. 09:03, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Majdnem négymilliárd forint a tét az ötöslottón
Az Ötöslottón már 22 hete nem született telitalálat, így a szombati sorsoláson már 3,823 milliárd forint jackpot várja a játékosokat - tudatta a Szerencsejáték Zrt. csütörtökön az MTI-vel.
Azt írták, hogy a főnyeremény összege maximum 52 húzáson keresztül halmozódhat, a játék történetében eddig 39 hét volt a leghosszabb telitalálat nélküli időszak.
Hozzátették, hogy a tavalyi átlagos héthez viszonyítva 13 százalékkal nőtt a forgalom a játékon, hetente pedig mintegy 1,3 millió szelvény tulajdonosa várja, hogy nyerjen.
Kiemelték, hogy a nyertesnek Magyarországon nyitott folyószámlával kell rendelkeznie, amelyre átutalják a nyereményt, ha 90 napon belül jelentkezik az úgynevezett nagynyertesvonalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 09. 08:00, péntek | Belföld
Kemény fagyokkal zárul a hét
Akár mínusz 12 Celsius-foknál is hidegebb éjszakai fagyok várhatók a hétvégén, és nappal is országos fagyra kell készülni.
2026. Január 09. 07:59, péntek | Belföld
Mávinform: az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást az időjárás
Péntek hajnalban az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást a téli időjárás, a többi vonalon azonban folyamatos a közlekedés - közölte a Mávinform pénteken korán reggel a honlapján.
2026. Január 09. 07:57, péntek | Belföld
Gulyás Gergely szerint minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra
A jelenlegi helyzetben minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter a Kell még valamit mondanom, Ildikó? című podcast csütörtökön megjelent epizódjában.
