Hírek
2012. December 17. 10:57, hétfő |
Belföld
Forrás: mno.hu
Máris itt az új Skoda Octavia sportváltozata
Pár napja leplezte le az Octavia új generációját a Skoda, s máris itt vannak az első képek az RS-ről.
Csak pár nap telt el azóta, hogy a Skoda nyilvánosságra hozta az első hivatalos fotókat az Octavia új generációjáról, de már a sportos RS változat formavilága sem titok. A képek a cseh gyártó konfigurátorába kerültek fel véletlenül, hiába távolították el őket gyorsan, jó pár mentés készült róluk. Ahogy arra számítani lehetett, az Octavia RS sportosabb karosszériával készül az alapváltozatnál, elejét és hátulját is átalakították. LED-esek a ködlámpák, hátul duplák a kipufogók.

A konfigurátorba műszaki adatok nem kerültek fel, de úgy tudni, hogy az új RS-be ugyanaz a kétliteres turbómotor kerül, mint a Golf GTI következő generációjába. Ez körülbelül 220 lóerős teljesítményt jelent.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Több helyen gyulladtak ki erdők, bozótosok, tarlók az országban
2026. Július 30. 06:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Az egyre fokozódó hőségben takarékos vízhasználatot kérnek a szolgáltatók
2026. Július 30. 04:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Szakértő: az alacsony vízállás miatt először állt le teljes blokk a Paksi Atomerőműben
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
