Hírek
2017. Augusztus 29. 18:41, kedd |
Belföld
Forrás: fm sajtó
Még egy hétig lehet jelentkezni az idei TeSzedd! akcióra
Még lehet jelentkezni az idei, imműr 7. alkalommal meghirdetett TeSzedd! akcióra.
Az idén 7. alkalommal meghirdetett TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért! akcióban való részvételre a www.teszedd.hu honlapon szeptember 5-én (kedd) éjfélig lehet koordinátorként találkozási pontot létrehozni, és önkéntesként regisztrálni.
A szeptember 15-e és 17-e között megvalósuló Teszedd! akció keretében az önkéntes szemétszedésre – az elmúlt évekhez hasonlóan – kisebb-nagyobb baráti társaságokat, munkahelyi közösségeket, családokat, és diákokat várnak a szervezők. Budapesten például az egyik zöld média szerkesztősége regisztrált egy olyan találkozási pontot, ahol a munkatársak, olvasóikkal együtt szedik a szemetet.
A jelentkezőknek fontos betartaniuk a szeptember 5-i határidőt, mert az addig beérkezett résztvevői regisztrációk alapján tudják a szervezők időben és megfelelő mennyiségben eljuttatni a szemétszedéshez szükséges eszközöket (zsákok, kesztyűk) a találkozási pontokra, a helyi szervezést összefogó koordinátorokhoz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld
Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén
Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -
2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld
Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését
Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.
2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét
Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet
A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.
