Hírek
2016. Március 11. 07:42, péntek |
Helyi
Forrás: mti
Megint emelkedett az üzemanyagok ára

Emelte bruttó 4 forinttal a 95-ös benzin és bruttó 4 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken a Mol Nyrt.
Az emeléssel a benzin átlagára 311-312 forintra, a gázolajé 313-314 forintra nőtt.
Legutóbb szerdán változtak az árak, akkor a 95-ös benzin átlagára bruttó 2 forinttal, a gázolajé pedig bruttó 4 forinttal emelkedett.
A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.
Az autósok 15-25 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 09:40, szerda | Helyi
Hatszoros bajnokok a Soproni Tigrisek
Idén hatodik alkalommal is elnyerte a bajnoki címet a Kerekeresszékes Kosárlabda Magyar Kupában a Soproni Tigrisek csapata.
2025. Október 13. 15:22, hétfő | Helyi
Rendkívüli közgyűlésre került sor Sopronban
A soproni városvezetés rendkívüli közgyűlést hívott össze októberben, melyen városi kitüntetés és tanulmányi ösztöndíj odaítélése mellett egyéb tulajdonosi döntésekről is döntöttek a közgyűlés tagjai.
2025. Október 11. 11:13, szombat | Helyi
Támogatják a kis- és középvállalkozásokat is
Fix kamatozású hitelt vezettek be a kis- és középvállalkozások számára, mely hatalmas segítséget és lendületet jelenthet a hazai gazdaságnak.
2025. Október 10. 13:48, péntek | Helyi
Sétáljunk velünk Selmecig!
Országos szintű programot hirdet a Soproni Egyetem, melyben arra buzdít mindenkit, hogy csatlakozzanak az országos lépésgyűjtögetéshez, hogy sétáljunk közösen Selmecig.