Hírek
2015. November 17. 07:43, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Megkéseltek egy nőt az éjjel Budapesten
Életveszélyes állapotban vittek kórházba a mentők az éjszaka egy nőt, akit a fővárosban késeltek meg - közölte kedd reggel honlapján a rendőrség.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a nő 23 éves, Tökölön élő élettársát gyanúsítják azzal, hogy szóváltás után, éjjel fél egy körül többször megszúrta áldozatát. A férfi ellen, akit keresnek a rendőrök, emberölés kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás.
Kedd kora reggel elfogták Tökölön a gyanúsított fiatalembert.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.
2026. Március 09. 11:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Toroczkai László: a Mi Hazánk közel van ahhoz, hogy irányítani tudja Magyarországot
A tiszta magyar gondolatot, a magyar igazságot képviselő Mi Hazánk Mozgalom még soha nem volt olyan közel ahhoz, hogy így vagy úgy, de irányítani tudja Magyarországot - hangoztatta a párt elnöke Kaposváron vasárnap.
2026. Március 09. 10:00, hétfő | Belföld
Iráni konfliktus - Szijjártó Péter: 76 utassal a fedélzetén landolt a mai mentesítő járatunk Budapesten
Hetvenhat utassal a fedélzetén landolt \"a mai mentesítő járatunk Budapesten\" - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter vasárnap este a Facebook-oldalán.
2026. Március 09. 07:31, hétfő | Belföld
Két független jelöltet győzött le a Fidesz Kazincbarcikán
Orbán Viktor a Tisza felett aratott hatalmas győzelemről ír közösségi oldalán.
