Hírek
2019. Március 01. 13:55, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Megölte újszülött gyermekét egy nő Felsőzsolcán
Megölte újszülött gyermekét egy nő a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Felsőzsolcán, ellene emberölés megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a rendőrség
- közölte a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense pénteken az MTI-vel. Dobi Tamás az esetet ismertetve elmondta: a 24 éves felsőzsolcai nő február 26-án, az esti órákban otthonában szülte meg gyermekét, majd egy eszközzel több sérülést is okozott a csecsemőnek, aki ennek következtében a helyszínen életét vesztette.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság a 24 éves nőt őrizetbe vette és javasolja az ügyészségnek a letartóztatás indítványozását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
2025. December 09. 06:35, kedd | Belföld
Hegyi Zsolt: 2029-ig teljesen megújul a szentendrei HÉV
Hegyi Zsolt: 300 milliárd forintból teljesen megújul a szentendrei HÉV
2025. December 09. 06:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint a migráció kérdése fontos lesz az áprilisi választáson
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.
