Hírek
2020. December 22. 19:08, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Menekülő embercsempészt fogtak el Algyőn
Elfogtak kedden Algyőn a rendőrök egy szerb embercsempészt, aki hétfőn menekült el egy intézkedő rendőr elől - tájékoztatta a Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t.
Deák Sándor elmondta, a 44 éves szerb állampolgár hétfőn délután tíz határsértőt próbált meg felvenni kisteherautójába Deszknél, egy szolgálaton kívüli rendőr azonban tetten érte őt. A sofőr elmenekült a helyszínről.
A járőrök kedden, kora délután Algyő külterületén fogták el a férfit. Ellene embercsempészés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indul eljárás - közölte a főhadnagy.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 20. 07:31, csütörtök | Belföld
Ingatlanfejlesztők: 2025 a lakáspiaci fordulat éve lett Magyarországon
2025. November 20. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: ahhoz, hogy győzni tudjunk, mindenkire szükségünk lesz
Ahhoz, hogy győzni tudjunk, mindenkire szükségünk lesz - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán Vácrátóton, ahol részt vett a kormánypártok háborúellenes aláírásgyűjtésén.
2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld
Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját
Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld
KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt
2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.
