Hírek
2022. Október 21. 15:10, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Meteorológiai szolgálat: nagy területen fagyott éjszaka
Az ország nagy területén fagyott éjszaka; Nyírlugoson volt a leghidegebb, itt -5,3 Celsius-fokot mértek - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat a Facebookon pénteken.
Azt írták: éjszaka északkelet felől egyre hidegebb és szárazabb levegő áramlott elsősorban a keleti megyék fölé, a légmozgás is jobbára gyenge maradt, felhők sem akadályozták a kisugárzást, így nagy területen fagypont alá tudott hűlni a levegő.
Nyírlugoson -5,3 fokot mértek, ami két fokkal hidegebb, mint az eddigi szezonrekord, amit csütörtök hajnalban mértek Zabaron. Megjegyezték, hogy az első tízbe sem lehetett bekerülni -3,5 fok feletti értékekkel.
Fotó: Pixabay
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 18. 13:00, szombat | Belföld
A jövő héttől újra működhet a Barátság kőolajvezeték
2026. Április 18. 12:00, szombat | Belföld
Hárommal nőtt a Tisza képviselőinek a száma
Magyar Péter: hárommal több képviselői helyünk van
2026. Április 18. 11:00, szombat | Belföld
Gulyás Gergely: olyan Fidesz-frakció kell, amely a párt megújulását képes szimbolizálni
2026. Április 18. 09:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: nagy országos rendezvény lesz az új kormány megalakulásának napján
Nagy országos rendezvényt szervez a Tisza Párt az új Országgyűlés alakuló ülésére a Parlament előtti Kossuth térre
