Hírek
2016. November 06. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Nem alakult ki ingatlanlufi a lakáspiacon
Az elmúlt időszakban az Európai Unión belül Magyarországon drágultak leginkább a lakások, és az építési engedélyek száma is itt emelkedett a legnagyobb mértékben, ugyanakkor ingatlanlufiról nem beszélhetünk,
mivel a rendszerben nincs sok hitel - mondta Balogh László, az ingatlan.com vezető szakértője az M1 aktuális csatornán szombaton.
A szakértő hangsúlyozta: a 2015 első háromnegyed évében kiadott 8 ezer után az idei év hasonló időszakában 21 ezer építési engedélyt adtak ki, ami óriási növekedés. Balogh László szerint ebben az emelkedésben érzékelhető szerepe van a kormány otthonteremtési támogatásának.
Az elemző szerint a vásárlóknak ugyanakkor még türelmesnek kell lenniük, mivel a most kiadott építési engedélyek alapján a lakások legkorábban 2017-2018-ban készülnek el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 12:00, kedd | Belföld
EBESZ: a választók valódi alternatívák közül választhattak, de hiányoztak az egyenlő versenyfeltételek
2026. Április 14. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: megtartjuk és kijavítjuk a déli határkerítést, nem fogadunk el semmilyen paktumot
Magyarország nagyon szigorú álláspontot képvisel az illegális migráció kapcsán, nem fogad el semmilyen paktumot, allokációs mechanizmust -
2026. Április 14. 07:17, kedd | Belföld
Választás 2026 - Az államfő egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit
Sulyok Tamás köztársasági elnök személyes egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit a szerdai napra - tette közzé az államfő hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak
Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent
