Hírek
2019. December 27. 16:36, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok
Nem kapott pénzt családjától, ezért rongált
A 20 éves oroszlányi férfi nem kapott pénzt a családtagjaitól, ezért egy trafóházat megrongált. A rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.
A gyanú szerint D. Pál, még 2019. szeptember 26-án 19 óra után egy trafóházat megrongált. A tettes, a berendezésbe kétszer belerúgott, majd hazament. A rendőrök őt az otthonában igazoltatták, és az Oroszlányi Rendőrkapitányságra előállították. A férfit gyanúsítottként kihallgatták, ellene rongálás vétség miatt indult büntetőeljárás. D. Pál a bűncselekmény elkövetését beismerte. Elmondta, hogy otthon nem kapott pénzt, ezért lett dühös - közölte a rendőrség.
Az Oroszlányi Rendőrkapitányság a nyomozás vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a keletkezett iratokat megküldte a Tatabányai Járási Ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 27. 10:00, hétfő | Belföld
Vitézy Dávid: alkatrészhiány miatt szeptemberre egyetlen buszjárat se maradjon ki
Az a cél, hogy alkatrészhiány miatt szeptemberre egyetlen buszjárat se maradjon ki - írta Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter vasárnap a Facebook-oldalán.
2026. Július 27. 09:00, hétfő | Belföld
OGY - Alkotmánybírót választhat a parlament
A miniszterelnök felszólalásával kezdődik az Országgyűlés kétnapos rendkívüli ülése hétfőn. A parlament új alkotmánybírót is választhat.
2026. Július 27. 07:18, hétfő | Belföld
Újabb hőhullám várható a héten
2026. Július 26. 14:00, vasárnap | Belföld
Hegedűs Zsolt: szeptembertől nyilvánosan is elérhetők lesznek az egészségügyi ellátással összefüggő fertőzések intézményi adatai
Szeptembertől nyilvánosan is elérhetők lesznek az egészségügyi ellátással összefüggő fertőzések intézményi adatai - közölte Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter szombaton a Facebook-oldalán.
