Hírek

2012. November 07. 20:03, szerda | Helyi sport
Forrás: MTI

Női Euroliga - Soproni vereség a Schiótól

Az Uniqa-Euroleasing Sopron hazai pályán kikapott az olasz Schiótól szerdán a női kosárlabda Euroliga harmadik fordulójában.

Eredmény, 3. forduló, B csoport:
Uniqa-Euroleasing Sopron - Schio (olasz) 60-66 (17-22, 21-6, 10-20, 12-18)
------------------------------------------------------------------
a magyar csapat legjobb dobói: Milovanovic 22, Johnson 21

A 2009-ben Euroliga-negyedik Sopron - amely két forduló után egy győzelemmel és egy vereséggel állt a B csoportban - a nyitónegyedben hétpontos hátrányba került az eddig hibátlan Schióval szemben. A folytatásban fordult a kocka, és a magyar bajnoki ezüstérmes a nyáron érkezett szerb Jelena Milovanovic és amerikai Shenise Johnson vezetésével faképnél hagyta az olaszokat. A félidőben 38-28 volt az állás.
Térfélcsere után Székely Norbert együttese három és fél percig nem talált a gyűrűbe, ezalatt az ellenfél egy pontra felzárkózott (45-44), majd a harmadik játékrész végére kiegyenlített (48-48).
Az utolsó negyedben szinte végig a Schiónál volt az előny, a házigazdák az utolsó négy percben már csak futottak az eredmény után.
Az 50 százalékos mérlegnél tartó soproniak egy hét múlva a török Fenerbahcéhoz látogatnak.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 03. 06:43, péntek | Belföld

Nagy Márton: Magyarországon minden adott, hogy Kína logisztikai központja legyen

Magyarországnak versenyképessége javítása érdekében szüksége van a kínai kapcsolatokra, a két ország közötti együttműködés erősítésére

2024. Május 03. 06:41, péntek | Életmód

Nemzetközi elismerést kapott a szentendrei Skanzen

A SozialMarie díj harmadik helyezettje lett a szentendrei Skanzen Demencia Programja - tájékoztatta a Szabadtéri Néprajzi Múzeum az MTI-t csütörtökön.

2024. Május 03. 06:39, péntek | Életmód