Hírek
2021. Július 31. 15:10, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Novák Katalin: várjuk a gyerekeket az Erzsébet-táborokba
Várják a gyerekeket az Erzsébet-táborokba - mondta a családokért felelős tárca nélküli miniszter szombat reggel a Facebook-oldalán közzétett videóban.
Novák Katalin hozzátette: "Azt ígértük, hogy megújul teljes mértékben a Fonyódligeti Erzsébet-tábor, és így is lett. Augusztus 1-jétől tehát itt is nyaralhatnak és ottalvós táborokban vehetnek részt a fiatalok, a gyerekek, a táborozók".
Ez egy sátortábor, a gyerekek húszszemélyes jurtákban tudnak éjszakázni. Rengeteg program várja őket: szabadidős és sporttevékenységek, kultúra és "persze fürdés, fürdés, fürdés, hiszen a Balaton minden gyermek számára itt van elérhető közelségben" - fogalmazott.
Az Erzsébet-táborok idén is, "most már a csodálatosan megújult új helyszíneken, itt Fonyódligeten is" várják a gyerekeket - emelte ki a miniszter.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 21. 13:00, szombat | Belföld
NVI: országos informatikai próbák segítik a választás előkészítését
Valamennyi helyi választási iroda bevonásával országos informatikai és igazgatási próbákat tart a Nemzeti Választási Iroda (NVI) az áprilisi országgyűlési választás előkészítése érdekében - közölte az NVI a honlapján pénteken.
2026. Március 21. 11:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: nem küldünk magyar katonákat a Közel-Keletre
Gulyás Gergely bizonytalan volt a kérdésben, Trump kérésére ő megfontolná a dolgot.
2026. Március 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: újítsuk meg a háborúellenes szövetséget!
"Tanulni kell az elmúlt négy év tapasztalataiból arról, hogyan maradtunk ki a háborúból" - mondta Orbán.
