Hírek
2013. Április 26. 13:21, péntek |
Kék hírek
Forrás: MTI
Nyomravezetői díjat tűztek ki a csecsemőgyilkos elfogásáért Nógrádban
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője 300 ezer forintos díjat ajánlott fel a nyomravezetőnek a balassagyarmati csecsemőgyilkosság ügyében - közölte a megyei rendőr-főkapitányság pénteken az MTI-vel.
A Patvarci út és a Veres Pálné út melletti erdős területen, az úgynevezett Springa-dombon hétfőn találták meg egy újszülött kisfiú holttestét, műanyag szatyorba és ruhaneműbe csomagolva.
A főkapitányság bűnügyi osztálya emberölés miatt folytat büntetőeljárást ismeretlen tettes ellen, a megye főkapitánya pedig 300 ezer forint díjat ajánlott fel pénteken a nyomravezetőnek.
A pénz annak fizethető ki, aki olyan adatokkal rendelkezik, amelyek segítségével az elkövetők azonosíthatók, bűnösségükre a gyanú megalapozottá válik, és ismereteit az eljárás során ismerteti. A rendőrség a nyomravezető személyét bizalmasan kezeli, szükség esetén megteszik a szükséges intézkedéseket a tanú védelmére - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek
ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma
A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma
2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek
A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.
2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek
Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben
Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen
2025. December 19. 07:31, péntek | Kék hírek
Ügyészség: nyolcra emelkedett a Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma
A Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség további bűncselekményeket rótt a volt igazgató terhére, és egy újabb őrizetbe vett gyanúsított letartóztatását indítványozta - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön az
