Városlista
2025. december 1, hétfő - Elza

Hírek

2022. Február 25. 17:18, péntek | Belföld
Forrás: MTI/fotók: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Fischer Zoltán

Orbán: a NATO-val közösen védelmezzük Magyarország és Európa határait

Orbán: a NATO-val közösen védelmezzük Magyarország és Európa határait

Orbán Viktor miniszterelnök a NATO-tagországok állam- és kormányfői közül egyetlenként személyesen vett részt Brüsszelben a szövetség pénteki rendkívüli csúcstalálkozóján.

A NATO-központban a magyar kormányfő megbeszélést folytatott Jens Stoltenberggel, a szervezet főtitkárával is - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője.

A tagállamok videókonferencián egyeztettek az Ukrajnát ért orosz támadásról. Személyesen - Orbán Viktoron kívül - a NATO-nagykövetek jelentek meg a tanácskozáson.

A NATO-központba érkezve a magyar kormányfő ismét megerősítette: a jelenlegi háborús helyzetben Magyarország biztonsága az első; és arról is beszélt: a NATO-val közösen védelmezzük Magyarország és Európa határait - közölte a sajtófőnök.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 30. 08:57, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 48. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2025. November 30. 08:56, vasárnap | Belföld

Lemondásra szólította fel a Nyíregyházi Állatpark igazgatóját a Fidesz, mivel ő lesz a Tisza jelöltje

A Fidesz nyíregyházi szervezete lemondásra szólította fel Gajdos Lászlót, a Nyíregyházi Állatpark vezetőjét, aki a Tisza Párt képviselőjelöltje lett – közölte a szervezet szombaton az MTI-vel.

2025. November 30. 08:54, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor szerint az európai vezetők háborúba akarnak menni

2025. November 29. 09:13, szombat | Belföld

Csaknem négy órán át tárgyalt a Kremlben Vlagyimir Putyin és Orbán Viktor

Csaknem négy órán át tárgyalt egymással Vlagyimir Putyin orosz elnök és Viktor Orbán magyar miniszterelnök pénteken a Kremlben - közölte a RIA Novosztyi hírügynökség.