Hírek
2022. Május 09. 08:51, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Országszerte lehetnek zivatarok
Zivatarveszély miatt az egész országra elsőfokú figyelmeztetést adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Az MTI-hez vasárnap eljuttatott veszélyjelzésben azt írták: hétfő délután, este az országban szórványosan kialakulhatnak záporok, zivatarok.
Intenzívebb zivatarok főként a középső tájakon, illetve a Dunántúl keleti felén, a Dunántúli-középhegységben valószínűek. Főként itt egy-egy intenzívebb gócban 20-30 milliméternyi csapadék is hullhat, továbbá jégeső, viharos széllökések is lehetnek. Este észak, északkelet felől csökken a csapadékhajlam.
Az előrejelzés szerint hétfőn a leghidegebb órákban 7-13, délután 21-27 fok várható.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 12. 07:30, szerda | Belföld
Államfőválasztás - OGY - Baka András: az elmúlt évek legsúlyosabb következménye a magyar társadalom mély megosztottsága
A magyar társadalom mély megosztottságát nevezte az elmúlt évek legsúlyosabb következményének Baka András köztársasági elnökké választása után tartott beszédében kedden a Parlamentben.
2026. Augusztus 12. 06:00, szerda | Belföld
Feljelentést tett a Miniszterelnökség Orbán Viktor közösségi médiás tartalmaival összefüggésben
Feljelentést tett a Miniszterelnökség Orbán Viktor közösségi médiás tartalmainak megjelentetésével kapcsolatban.
2026. Augusztus 12. 05:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid: 570 kilométernyi országos fő- és mellékút újul meg az idén
Idén 210 helyszínen összesen 570 kilométernyi országos fő- és mellékút újul meg csaknem 149 milliárd forintból - közölte a közlekedési és beruházási miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 11. 15:27, kedd | Belföld
OGY - Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
Megválasztotta Baka Andrást köztársasági elnöknek az Országgyűlés kedden.
