Városlista
2026. május 18, hétfő - Erik, Alexandra

Hírek

2015. December 18. 07:39, péntek | Belföld
Forrás: MTI

Örülhetnek a dízelesek

Örülhetnek a dízelesek

Csökkentette bruttó 5 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken a Mol Nyrt., a 95-ös benziné nem változott.

A csökkentéssel a gázolaj átlagára 315-316 forintra mérséklődött, a 95-ös benziné 326-327 forint maradt.

Legutóbb szerdán változtak az üzemanyagárak, akkor bruttó 2 forinttal csökkent a 95-ös benzin, és 8 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi ára.

A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint. Az autósok 15-25 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a kutaknál.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 18. 11:00, hétfő | Belföld

A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem fontosságát hangsúlyozták az Élet menete szónokai

A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem, valamint az emlékezés fontosságát hangsúlyozták az Élet menete rendezvény szónokai vasárnap délután Budapesten.

2026. Május 18. 10:00, hétfő | Belföld

Magyar Péter: Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de nem értenek a dologhoz

Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de \"16 év kormányzás után sem értenek a dologhoz\"

2026. Május 17. 12:00, vasárnap | Belföld

Havasi Bertalan kicsinyesnek nevezte Magyar Pétert

Az utolsó fillérik kéri a végkielégítését, mivel az jár.