Városlista
2025. november 4, kedd - Károly

Hírek

2013. Március 07. 08:34, csütörtök | Kék hírek
Forrás: Győri MRFK

Öt határsértő a vonaton

Öt határsértő a vonaton

Az Euregio nemzetközi személyvonat utasait ellenőrizték a mosonmagyaróvári határrendészek az elmúlt két napban.

Öt határsértő a vonaton (GYŐR MRFK)

Az Euregio nemzetközi személyvonat utasait ellenőrizték a mosonmagyaróvári határrendészek az elmúlt két napban.

A hegyeshalmi vasútállomáson 2013. március 06-án három pakisztáni férfival, míg 24 órával korábban, két algériai állampolgárral szemben kellett intézkednie a járőröknek. A külföldiek humanitárius tartózkodási engedéllyel igazolták magukat, továbbutazáshoz szükséges úti okmánnyal és vízummal azonban nem rendelkeztek. Mindannyian a debreceni befogadó állomás lakói, akik vonaton akartak illegálisan Ausztriába utazni.

Tiltott határátlépés kísérlete miatt indult ellenük szabálysértési eljárás.

Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek

Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás

A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.

2025. November 02. 08:38, vasárnap | Kék hírek

Halálos lakástűz Téten

Egy nő meghalt a Győr-Moson-Sopron vármegyei Téten, ahol szombaton tűz keletkezett egy családi házban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.

2025. Október 31. 08:07, péntek | Kék hírek

Rendőrség: több mint 2 tonna, magyar irányítású bűnbandához köthető kokaint foglaltak le Dominikában

A magyar, a szlovák, a spanyol és a német hatóságok együttműködése nyomán 2,2 tonnányi, egy magyar irányítású bűnbandához köthető kokain szállítmányt foglaltak le a dominikai Caucedo kikötőjében az ottani hatóságok

2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Kék hírek

Halálra vert egy férfit két fiú egy hajdúnánási buszmegállóban

Halálra vertek egy férfit egy hajdúnánási buszmegállóban, a két fiatalkorú gyanúsítottat elfogták - közölte a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.