Hírek
2012. Május 07. 07:19, hétfő |
Kék hírek
Forrás: mno.hu / MTI
Pincébe zárta a két betörőt
Lopási kísérleten ért tetten és bezárt a pincéjébe a rendőrség kiérkezéséig két magyar férfit egy osztrák Burgenlandban – közölte vasárnap a tartományi rendőrség.
A közlemény szerint az eset szombaton este történt a nagymartoni (Mattersburg) körzetbeli Márcfalván (Marz). A háza nappali szobájában alvó férfit egy szomszédasszonya riasztotta, aki az ablakból észrevette, ahogy a két férfi a nyitott garázskapun át bemegy a szemközti ház garázsába és eltűnik a pincében. A ház tulajdonosa észrevétlenül megközelítette a két magyart, és bezárta őket a fitneszhelyiségbe.
Az őrizetbe vétel után a rendőrség megállapította, hogy a két férfi Magyarországon büntetett előéletű. A gyanúsítottak szabadlábon védekezhetnek.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 13. 07:29, csütörtök | Kék hírek
BRFK: ellopott, majd kórházi inkubátorban hagyott egy csecsemőt egy nő Budapesten
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
2025. November 05. 07:30, szerda | Kék hírek
Öten meghaltak egy vasúti átjárónál történt balesetben Szentmártonkátán
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
