Hírek
2018. Május 08. 18:05, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Prostitúcióra kényszerítette egy férfi az élettársát Miskolcon
A Miskolci Járási és Nyomozó Ügyészség vádat emelt egy 33 éves mezőtúri férfi ellen, aki élettársát rendszeresen bántalmazta, a nőt prostitúcióra kényszerítette, és az így keresett pénzt elvette tőle
- közölte a vádhatóság az MTI-vel kedden. A tájékoztatás szerint a vádlott és a fiatal nő kapcsolata 2017. év nyarán a férfi féltékenysége miatt megromlott, a férfi sokszor bántalmazta a nőt.
Miután a vádlott otthagyta munkahelyét, közölte élettársával, hogy most már neki kell eltartania a családot, és többször azzal fenyegette meg, hogy megöli, illetve közös gyereküket elveszi.
A fenyegetések miatt a nő prostituáltként kezdett dolgozni Miskolcon, és az ebből származó bevételt teljes egészében átadta a vádlottnak.
Az előzetes letartóztatásban lévő férfit az ügyészség kerítés, kitartottság és kapcsolati erőszak bűntettével, valamint zaklatás vétségével vádolja, és végrehajtandó szabadságvesztés kiszabására tett indítványt a Miskolci Járásbíróságnak - közölte az ügyészség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 11. 06:53, csütörtök | Belföld
Nébih: ismét megjelentek a tűzifacsalók
2025. December 11. 05:00, csütörtök | Belföld
Szőlő utcai ügy: Szombaton demonstrációt tartanak Budapesten
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke tüntetésre hívta követőit a hétvégére, a Szőlő utcai üggyel összefüggésben.
2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött
A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.
