Hírek
2020. Április 11. 06:10, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Rálőtt ismerősére egy szegedi férfi
Rálőtt ismerősére szombat délután egy szegedi férfi. Senki nem sérült meg, a gyanúsítottat előállították - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t.
Deák Sándor közölte, a két férfi szombaton koradélután egy kiskundorozsmai ingatlanban összeszólalkozott, majd egyikük flóbert pisztolyával rálőtt a másikra, de nem sebesítette meg. A szakértői vélemény alapján a fegyver nem alkalmas emberélet kioltására.
A rendőrök a 32 éves férfit a helyszínen elfogták, előállították, lőfegyverrel visszaélés és súlyos testi sértés kísérletének bűntette miatt indul eljárás ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 04. 09:23, vasárnap | Belföld
Tavaly csaknem 1700 bejelentés érkezett a Magyar Honvédség tűzszerész ügyeletére
Mozgalmas évük volt a Magyar Honvédség tűzszerészeinek, a riasztások száma tavaly is elérte az egy évvel korábbit, megközelítve az 1700-at - közölte a Honvédelmi Minisztérium szombaton az MTI-vel.
2026. Január 03. 10:10, szombat | Belföld
11 százalékkal nőtt a minimálbér, 7 százalékkal a garantált bérminimum
Január 1-jétől 11 százalékkal nőtt a minimálbér, 7 százalékkal a garantált bérminimum, a minimálbér-emeléssel párhuzamosan számos szociális ellátás összege is emelkedik
2026. Január 02. 10:14, péntek | Belföld
Változékony idő várható az új év első hétvégéjén
2026. Január 02. 10:12, péntek | Belföld
NAV: elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok
Már elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.
