Hírek
2023. Október 15. 13:47, vasárnap |
Belföld
Forrás: Rendőrség
Rendőrök mentették meg a völgyhídról leugrani készülő férfi életét Veszprémben
A rendőrségre érkezett bejelentés 2023. október 14-én este 19 óra körül, hogy Veszprémben, a Szent István Völgyhíd korlátjának külső oldalán egy férfi áll és a mélybe néz némán.
A rendőrök azonnal a helyszínre vonultak, a híd forgalmát megállították, és a magát végzetes lépésre elszánó férfihez beszélni kezdtek majd a karjánál fogva visszahúzták a hídról. Az időközben helyszínre érkező mentőszolgálat munkatársainak átadták a férfit, akik ellátták és a kórházba szállították.
A mentésben a Veszprémi Rendőrkapitányság kollégái, Tivadari Márk r. törzsőrmester, Csuka Bence r. őrmester, Kocsis Máté r. őrmester, Futó Kristóf r. őrmester és Rupert Renáta r. törzsőrmester vett részt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Nébih: Bács-Kiskun vármegyében ismét igazolták a madárinfluenzát
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.
