Hírek
2019. December 05. 15:47, csütörtök |
Helyi
Forrás: index.hu
Ritka fehér őz Sopron környékén
Ritka jelenségnek volt szemtanúja az index.hu egyik olvasója, amit szerencsére telefonjával meg is örökített: egy fehér őzet látott átszaladni az úton Fertőszentmiklós és Röjtökmuzsaj között.
Sajnos a videó rossz fényviszonyok között készült (a festői naplementében), így nehéz megmondani, hogy tényleg egy teljesen albínó egyedről van-e szó, ami egyébként meglehetősen ritka.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 19. 14:48, hétfő | Helyi
A magyarországi németek kitelepítésének emléknapja
A hazánkból kitoloncolt német kisebbségiek emléke előtt tisztelgünk, akiknek a második világháború évekkel a lezárta után is megnehezítette az életét. Január 19-én rájuk emlékezünk.
2026. Január 14. 15:14, szerda | Helyi
Átadták az év sportolója kitüntetéseket
Különböző kategóriákban díjazták az év legjobb sportolóit. A 68. Nemzeti Sport Gála díjátadó ünnepségének a budapesti Operaház adott Otthont.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 30. 15:50, kedd | Helyi
Így erősítheted az immunrendszered a téli hónapokban
A hideg időkben könnyebben gyengül le immunrendszerünk, ezért kiemelten fontos, hogy odafigyeljünk magunkra. Gyakran elegendőnek bizonyul a megfelelő táplálkozás is, de mire érdemes még ezen felül odafigyelnünk?
