Városlista
2025. november 5, szerda - Imre

Hírek

2012. Október 11. 05:00, csütörtök | Belföld
Forrás: MTI

Rolling Stones-világpremier a Petőfi Rádióban csütörtök reggel

Rolling Stones-világpremier a Petőfi Rádióban csütörtök reggel

Magyarországon a Petőfi rádió Talpra Magyar! című műsorában csütörtök reggel 9 óra 20 perckor - azaz egy időben a BBC-vel és a nagy nemzetközi rádióállomásokkal - mutatják be a Rolling Stones zenekar legújabb, Doom And Gloom című kislemezének címadó dalát - tájékoztatta a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) Sajtóirodája az MTI-t.

A Doom And Gloom a novemberben megjelenő jubileumi, GRRR! című nagylemezen is hallható lesz. Az új szerzeményt csak a világpremier bemutatása után (magyar idő szerint október 11-én 9 óra 20 perckor) lehet majd letölteni az iTunes oldaláról is - tették hozzá.
Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts és Ronnie Wood legutóbb hét évvel ezelőtt, 2005-ben vonult stúdióba, amikor Bigger Bang című lemezüket készítették. A Doom And Gloomot, valamint a kislemez másik új, One More Shot című dalát egy párizsi stúdióban vette fel az együttes. Az album producere ismét Don Was volt, akivel a zenekar legutóbbi öt lemezén (Voodoo Lounge, Stripped, Bridges To Babylon, Live Licks, A Bigger Bang) is együtt dolgozott - olvasható a Universal Music Hungary kiadó közleményében.
A GRRR! november 12-én jelenik meg, amelyen a két új dal mellett olyan klasszikus Stones-számok is szerepelnek majd, mint a Gimme Shelter, (I Can't Get No) Satisfaction, Jumpin' Jack Flash, Street Fighting Man, Start Me Up, Beast of Burden, Tumbling Dice, Love Is Strong.

Címkék: Kultúra-zene

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 04. 07:45, kedd | Belföld

Meteorológia: átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október

Átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján hétfőn.

2025. November 04. 07:37, kedd | Belföld

Orbán Viktor vizsgálatot rendelt el a Tisza Párt adatszivárgási botránya miatt

Súlyos adatszivárgási botrány a Tiszánál. 200 ezer honfitársunk személyes adatai kerültek ukrán kézbe. Elrendeltem az ügy azonnali kivizsgálását! - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn a Facebookon.

2025. November 04. 07:36, kedd | Belföld

Navracsics Tibor: Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik

Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik.

2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld

Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható

Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.