Hírek
2012. Április 21. 07:09, szombat |
Belföld
Forrás: STOP
Senki nem kommentálja az internetadót

Sem a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM), sem a magyar távközlési szolgáltatók nem kommentálták az MTI-nek az Origón pénteken megjelent értesülést.
Miszerint a gazdasági minisztérium azt javasolja a kormánynak, hogy minden vezetékes és mobiltelefonálást, valamint internetforgalmat adóztasson meg.
Az NGM az MTI kérdésére annyit közölt: a tárca "sajtóhíresztelést nem kommentál".
A Magyar Telekom Nyrt. ugyancsak azt közölte, nem kommentálja a sajtóértesülést. Hasonlóan nyilatkozott a Vodafone Magyarország, a Telenor Magyarország és az Invitel is.
Az Origo információja szerint a NGM azt javasolja a kormánynak, hogy minden vezetékes és mobiltelefonálást, valamint internetforgalmat adóztasson meg, a tárca szerint az ebből származó bevétel elérheti a 40-50 milliárd forintot.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2022. Május 17. 17:07, kedd | Belföld
Hagyta a nő, hogy új párja rendszeresen erőszakolja kislányát
A Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség nemi élet szabadságát sértő bűncselekmények és kiskorú veszélyeztetésének bűntette miatt nyomoz egy középkorú férfi és élettársa ellen,
2022. Május 17. 13:06, kedd | Belföld
Folytatódik a kisiskolások közlekedésbiztonsági programsorozata
Tizenkét városba, két fesztiválra és két gyermektáborba látogat el a Road Safety - a biztonság az első országjáró közlekedésbiztonsági oktatási programsorozat,
2022. Május 17. 11:01, kedd | Belföld
Meghalt az újpetrei kerékpáros balesetben érintett kislány
Meghalt az a 12 éves kislány, akit 37 éves édesanyjával együtt autó ütött el szombaton a Baranya megyei Újpetrén
2022. Május 17. 09:54, kedd | Belföld
Autójával hajtott étterembe egy férfi Zalaegerszegen - Fotók
Az üvegportált átszakítva egy étterembe hajtott keddre virradó éjszaka egy ittas autós Zalaegerszegen - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.