Hírek
2020. Augusztus 31. 14:06, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Sérült gyerekeknek gyűjtenek rajzeszközöket szeptember 12-ig
Sérült gyerekeknek gyűjt rajzeszközöket szeptember 12-ig a Civilút Alapítvány, az adományt szeptember 14-én, a Sérült gyermekek napján adják át.
Ruttkay Réka, a Civilút Alapítvány kuratóriumi elnöke hétfőn az M1 aktuális csatornán ismertette, hogy az adományokat gyűjtőpontokon lehet leadni, vagy a kezdeményezésnek létrehozott bankszámlaszámra pénzt is lehet utalni, az összegyűlt összegből pedig az alapítvány vásárol majd rajzeszközöket.
A gyűjtőpontok listája és a számlaszám a www.civilut.hu honlapon találhatóak - mondta.
Gyene Piroska, az ÉFOÉSZ elnöke arról beszélt, hogy idén is megrendezik a Sérült gyermekek napját a Fővárosi Állat- és Növénykertben.
A koronavírus-járvány miatt idén nem lesz nagyszínpad, elmaradnak a beltéri rendezvények és maximum négyezren vehetnek részt a programon - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld
Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország
Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját
2025. Október 29. 07:30, szerda | Belföld
Gulyás Gergely szerint az Európai Bizottság mindent megtesz a jelenlegi kormány eltakarításáért
2025. Október 29. 07:30, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat
Nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében kedden este.
2025. Október 28. 07:32, kedd | Belföld
Ismét sürgeti az árrésstop kivezetését a kereskedelmi szövetség
Az élelemiszer árak március óta 5 százalék alatti ütemben nőnek, szeptemberben pedig az éttermi árakkal kiegészített infláció is 4,7 százalékra mérséklődött.
