Hírek
2012. Szeptember 14. 00:00, péntek |
Helyi sport
Forrás: Kisalföld
Soproni VSE: három pontért Paksra
Szeptember 16-án, vasárnap Pakson lép pályára a bajnokság 5. fordulójában a Soproni VSE-GYSEV-Goldschmidt NB II-es labdarúgócsapata. A Paks II elleni találkozó 16:00 órakor kezdődik.
A soproniak felkészülését a héten több sérülés is nehezítette, de Soós Imre fiai mindezek ellenére győzelmi reményekkel lépnek pályára az atomvárosban.
„Az elmúlt hétvégén a Haladás II-től kaptunk egy kis ízelítőt, hogy a második csapatok, milyen felfogásban, hozzáállásban játszanak. Rendkívül megnehezíti az ellenük való játékot, hogy tét nélkül futballoznak. (Az NB I-es klubok második csapata a következő idényben már nem szerepelnek a másodosztályban.) – fogalmazott Soós Imre.
A szakvezető elmondta, hogy hajtós, küzdelmes meccsre számít. „Keretünket rutinos, sokat látott labdarúgók alkotják, akik bízom benne, hogy meg tudnak felelni a velük szemben támasztott követelményeknek" – hangsúlyozta a soproni edző.
A Paks II ellenében egy fiatal csapat lesz az ellenfelünk. Edzőjüket (Lengyel Ferenc) ismerve szervezett együttesre számítok, akik jól is játszanak. Mindezek ellenére csalódott lennék, ha nem szereznénk meg a három pontot – utalt az ellenfélre és a célokra Soós Imre.
Soproni oldalon voltak problémák a héten: Gyánó sérülése nem sokat javult, az ő játéka kérdéses. Farkasnak eltörött az orrcsontja a Hali ellen, ő speciális rögzítéssel játszhat. Gaál és Fazakas is kisebb sérüléssel küzdött, mindketten hagytak ki edzések, azonban vasárnap várhatóan a szakvezetés rendelkezésre állnak.
Várható kezdőcsapat:Sásdi; Bognár, Seper, Baranyai, Fazakas; Csikós, Horváth A., Varga G.; Deme, Farkas, Szabó L.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 12. 10:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Kína döntően járulhat hozzá a magyar gazdasági sikerekhez
2026. Február 12. 07:24, csütörtök | Életmód
Révész Máriusz: katasztrofális állapotban vannak gyermekeink
Katasztrofális fizikai és mentális állapotban vannak gyermekeink az okoseszközök és a közösségi média miatt - mondta az aktív Magyarországért felelős államtitkár szerdán Békéscsabán.
2026. Február 12. 07:23, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország rendkívül sokat profitál a Kínával folytatott együttműködéséből
2026. Február 11. 15:00, szerda | Bulvár
Három hét alatt országszerte 111 ezer nézője volt a Magyar menyegző című filmnek
Három hét alatt 111 ezer néző látta a hazai mozikban a Forum Hungary forgalmazásában vetített Magyar menyegző című filmet.
