2012. Október 27. 13:04, szombat | Helyi sport
Forrás: Sopron MJV Önkormányzat

Soproni VSE: Pontokért Veszprémbe

Veszprémben próbálja megtörni negatív sorozatát a Soproni VSE-GYSEV-Goldschmidt labdarúgócsapata.

Az NB II 11. fordulójában szombaton, 14: 30 órakor rendezik a Veszprém FC- Soproni VSE mérkőzést. A hazaiak 1 hellyel és 1 ponttal előzik meg Gyánóékat.

A héten is becsülettel készültünk, remélem, ez pontokba is megmutatkozik – mondta a mérkőzés előtt Bűcs Zsolt a soproniak szakvezetője.

Az ellenfélre kitérve hangsúlyozta, hogy ismét kulcsfontosságú lesz a pontrúgások semlegesítése. Hisz hétvégi ellenfelünknél játszik a mezőny egyik legmagasabb játékosa Lennert személyében.

A héten változások történtek az első csapat keretében, melyekre Bűcs Zsolt külön kitért: három fiatal – Török Gergő, Keresztes Szilárd, Pados Patrik – került fel az SC Sopron utánpótlás klubtól. „ Szerettem volna frissíteni a keretet, ezért kerültek fel ezek a tehetséges fiatalok a felnőttekhez. Az edzésmunkájukkal elégedett vagyok. A lehetőséget is természetesen meg fogják kapni, rajtuk múlik, hogy élnek-e vele” – emelte ki a szakvezető.

Várható kezdő: Sásdi, Csikós, Bognár, Baranyai, Szabó P., Fazekas, Deme, Varga G., Balázs, Gyánó, Horváth P.

Fotó: Tóth Zsombor