Hírek
2012. Szeptember 26. 19:15, szerda | Helyi sport
SVSE: Állva maradni a kupában
A Balaton-parti együttes az idei szezonban mind a hét tétmeccsét megnyerte. Az osztálykülönbség miatt is a soproniak a találkozó esélyesei.
Balatonfüredi FC – Soproni VSE-GYSEV-Goldschmidt
2012. szeptember 26. 15:30, Balatonfüred
Magyar Kupa mérkőzés, 32 közé jutásért
Szeptember 26-án, szerdán Balatonfüreden lép pályára Magyar Kupa mérkőzésen a Soproni VSE-GYSEV-Goldschmidt NB II-es labdarúgócsapata. A Balaton-parti együttes az idei szezonban mind a hét tétmeccsét megnyerte. Az osztálykülönbség miatt is a soproniak a találkozó esélyesei.
„Figyelemreméltó eredményeket produkál idén a Balatonfüred. Maximális, 18 megszerzett ponttal, 18-3-as gólkülönbséggel vezetik az NB III Bakony-csoportjának tabelláját. Jó képességű labdarúgóik vannak, többen közülük megjárták a magasabb osztályokat is" – mutatta be a mérkőzés előtt az ellenfelet Soós Imre.
A soproniak szakvezetője hangsúlyozta: Fontos, hogy állva maradjunk a sorozatban. Természetesen szeretnénk továbbjutni, a 32 közé jutás kötelező!
A csapat összeállításáról elmondta: elsősorban azok kapnak lehetőséget, akik eddig kevesebbet szerepeltek, remélve, hogy élnek vele és megnehezítik a vezetőedző dolgát, hogy a következőkben kiket szerepeltessen.
Várható kezdőcsapat: Boros; Fazakas, Bognár, Baranyai, Varga K.; Csikós, Varga G., Horváth P.; Szabó L., Gyánó, Szabó P.
- tudósított: A Kisalföld
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 22. 17:42, hétfő | Helyi
Karácsonyi hagyományok
A szeretet és a meghittség ünnepét mindenki várja és számos csodálatos hagyomány övezi, melyet kicsik és nagyok egyaránt szeretnék és élveznek.
2025. December 22. 10:10, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - A Puskás Akadémia legyőzésével őszi első a Győr
A Győr 2-0-ra legyőzte a vendég Puskás Akadémiát a labdarúgó Fizz Liga 18. fordulójának szombat esti rangadóján, így a tabella élén tölti a téli szünetet.
2025. December 22. 10:09, hétfő | Életmód
Ezrek ünnepelték Stonehenge ősi köveinél a téli napfordulót
Ezrek ünnepelték vasárnap a téli napfordulót a délnyugat-angliai Stonehenge ősi köveinél.
2025. December 22. 10:08, hétfő | Külföld
Az amerikai haderő az Iszlám Állam több tucat létesítménye ellen hajtott végre csapásokat Szíriában
Az Egyesült Államok hadereje több tucat, az Iszlám Állam terrorszervezethez tartozó célpont ellen hajtott végre csapásokat Szíriában – közölte washingtoni idő szerint pénteken este Pete Hegseth hadügyminiszter.
