Hírek

2012. Szeptember 17. 00:00, hétfő | Helyi sport
Forrás: Kisalföld

SVSE: Vereség Pakson 2-1

Helyzetek sokasagat dolgozták ki, de amíg nem tudják gólra váltani, mindig vereség lesz a vége.

Paksi FC II. - Soproni VSE-GYSEV-Goldschmidt 2 - 1 (1-0)

Paks, 100 néző

Játékvezető:Kiss Norbert, segítői Kulman Tamás és Nagy Tímea

Paks FC II. összeállítása:

Pokorni – Zsók J., Eppel, Lakatos (Blatt, a szünetben), Galambos – Budai D., Mészáros I., Cziráki, Kiss T. (Pintér N., a 39. percben), Heffler N. – Feil.

Vezetőedző:Lengyel Ferenc

Soproni VSE-GYSEV-Goldschmidt összeállítása:

Sásdi – Bognár Zs., Baranyai N., Seper, Pintér A. – Horváth A., Varga G., Deme, Fazakas G. (Horváth P., a 63. percben) – Farkas J., Szabó L. (Balázs R., a 75. percben).

Megbízott edző:Borsi Csaba

Gólszerzők: Kiss T. (1–0) a 2., Heffler N. (2–0) az 53., Farkas J. (2–1) a 69. percben

Tudósítás:

Megkezdődött a mérkőzés

2. percben Pintér mellett Heffler tudott középre adni, és Kiss középről közelről lőtt a kapuba (1-0)

15. percben Sásdi jött ki jó ütemben és szedte fel a labdát a hazai támadó elől

16. percben Deme jobb oldali szögletét Baranyai fejelte 8 méterről a kapu fölé

18. percben Deme jobb oldali szabadrúgására érkezett Seper, de a hazai kapus kivetődve menteni tudott

22. percben Deme lőtt 20 méterről a kapu mellé

26. percben Galambos cselezett a 16os csücskénél a bal oldalon, és lőtt végül jobbal a kapu mellé

32. percben baloldali szöglet után Szabó tudta visszaemelni a labdát, amit Horváth estében a kapu fölé lőtt

35. percben Farkas és Varga összjátéka után Fazakas lépett ki egyedül, de a kifutó kapusba lőtt.

45. percben vége az első félidőnek

52. percben Heffler Norbertet buktatta Sásdi a tizenhatoson belül. A büntetőt Heffler értékesítette (2-0)

68. percben szépítettünk, gólszerző Farkas János. (2-1)

Vége a mérkőzésnek

Lengyel Ferenc: - Egy jó csapattal játszottunk, de ma mi is erősek voltunk. A vége lehetett volna nyugodtabb számunkra, ha a kenyszerű cserék nem szolnak közbe.

Borsi Csaba: - Helyzetek sokasagat dolgoztuk ki, de amíg nem tudjuk gólra váltani, mindig vereség lesz a vége.