Hírek
2021. Január 08. 13:03, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Szakértő: maximálisan biztonságos a védőoltás
Karádi István, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja maximálisan biztonságosnak tartja a koronavírus elleni védőoltást.
Karádi István pénteken az M1 csatornán ezt azzal indokolta, hogy a világon már több millió embert, Magyarországon pedig több mint húszezer egészségügyi dolgozót beoltottak az új típusú vakcinával, és az eddigi tapasztalatok azt mutatják, hogy csak minimális mellékhatások jelentkeznek.
A járvány harmadik hullámát a vakcinával lehet elkerülni, ezért mindenkinek azt javasolja, hogy oltassa be magát - mondta.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.
2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor
Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.
