Hírek
2012. Február 20. 14:01, hétfő |
Belföld
Forrás: OrientPress
Százmillió dollárba került volna visszaadni a Malév gépeket
Ha az uniós bírság nem, akkor a korábbi Malév-vezér, Váradi József által megkötött lízingszerződés küldte volna padlóra a légitársaságot – írja a Magyar Nemzet.
Olyan lízingszerződést között Váradi József korábbi Malév-vezető, ma a Wizz Air fapados társaság első embere, hogy a légitársaság nagy valószínűséggel idén akkor is csődbe jutott volna, ha az uniós bírságot átvészeli.
Eszerint nagyjából százmillió dolláros költséggel járt volna a gépek visszaszolgáltatása, ugyanis a magyar tárgyaló fél magára vállalt bizonyos javítási és karbantartási költségeket.Váradi József, a Wizz Air vezetője a sajtónak nyilatkozva visszautasította azt a vádat, hogy az általa a 2000-es évek elején kötött lízingszerződés károkat okozott volna a Malévnak.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 12. 07:21, csütörtök | Belföld
NAV: hétfőig lehet kérni az szja-bevallási tervezetek postázását
Még öt napig, március 16-ig kérhetik az szja-bevallási tervezetek postázását azok, akik nem rendelkeznek elektronikus elérhetőséggel - hívta fel a figyelmet szerdán a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Március 11. 14:00, szerda | Belföld
BKK: hamarosan minden metrón megjelenik az érintésmentes fizetés
2026. Március 11. 07:23, szerda | Belföld
Veszprém megyében folytatta kampányát Orbán Viktor
A háború szele lengi körül Magyarországot; a következő választásnak a legnagyobb tétje, hogy lesz-e olyan kormányunk, amely kívül tudja tartani Magyarországot egy háborún - jelentette ki Orbán Viktor kedden Balatonfüreden.
