Városlista
2026. május 12, kedd - Pongrác

Hírek

2018. December 09. 18:11, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Szén-monoxid-mérgezés gyanúja Egyházasgergén, egy ember meghalt

Szén-monoxid-mérgezés gyanúja Egyházasgergén, egy ember meghalt

Szén-monoxid-szivárgás gyanúja miatt riasztották a rendőrök a tűzoltókat vasárnap a Nógrád megyei Egyházasgergére, egy családi házba, ahol egy holttestet találtak

- tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t. A tűzoltók magas koncentrációban mutatták ki a mérgező gázt a település Fő utcáján található házban - olvasható a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 12. 07:33, kedd | Belföld

Megalakult az új Országgyűlés – az IPOSZ szerint a kkv-kat érintő döntéseknél nagyobb szerepet kell kapniuk az érdekképviseleteknek

Az áprilisban megválasztott képviselők ünnepélyes eskütételével szombaton megalakult az új Országgyűlés.

2026. Május 12. 07:14, kedd | Belföld

Korrupció miatt őrizetbe vettek egy volt országgyűlési képviselőt

Őrizetbe vett az ügyészség egy volt országgyűlési képviselőt korrupció és fiktív foglalkoztatás gyanúja miatt hétfőn - tájékoztatta a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) az MTI-t.

2026. Május 12. 07:10, kedd | Belföld

Eltörölné a kancellári rendszert a leendő oktatási miniszter

Átvilágítják a tankerületeket és az igazgatókat, felülvizsgálják a Nemzeti Alaptantervet.

2026. Május 11. 13:00, hétfő | Belföld

Németh Zsolt: nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik

Az új Országgyűlés megalakulását követően nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik, véget ért a posztkommunizmus időszaka - írta Németh Zsolt (Fidesz) országgyűlési képviselő vasárnap a Facebookon.