Hírek
2017. Október 28. 09:19, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Szén-monoxid-mérgezést szenvedett két ember a fővárosban
Szén-monoxid mérgezés miatt kórházba szállítottak két embert péntek este Budapest VIII. kerületéből - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
Tájékoztatásuk szerint a mentők szén-monoxid-szivárgás gyanúja miatt riasztották a fővárosi hivatásos tűzoltókat Józsefvárosba, a Kőris utca egyik lakásába. A szakemberek kimutatták a mérgező gáz jelenlétét a lakásban, ezért értesítették a gázszolgáltató szakembereit, akik megtiltották a meghibásodott fűtőkészülék használatát.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 08. 11:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 6. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Február 08. 08:30, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni
Arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Digitális Polgári Körök szombati háborúellenes gyűlésén Szombathelyen.
2026. Február 08. 07:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: véget vetünk az elszalasztott lehetőségek időszakának
Április 12-én egyszer és mindenkorra véget vetünk az elszalasztott lehetőségek korszakának, az Orbán-Gyurcsány-korszaknak, a hanyatlásnak, az önkénynek és a közjavak szétlopásának
2026. Február 07. 16:00, szombat | Belföld
Hegyi Zsolt: minden eddiginél nagyobb lépés történt a MÁV-flotta megújítása felé
Plusz 50 ezer vasúti ülőhely: mintegy 100 távolsági és elővárosi motorvonat, csaknem 90 új InterCity-kocsi
