Hírek
2017. Május 12. 13:58, péntek |
Belföld
Forrás: mti - Fotó: kihivasnapja.hu
Szerdáig nevezhetnek a települések a Kihívás Napjára
Jövő szerdáig jelentkezhetnek a települések a Kihívás Napjára, Magyarország legnagyobb szabadidősport-rendezvényére, amelyet idén május 31-én rendeznek meg.
A Magyar Szabadidősport Szövetség pénteki közleménye szerint a Nemzetközi Szabadidősport Szövetség (TAFISA) által koordinált eseményen idén Székesfehérvár és Budapest IV. kerülete - azaz Újpest - képviseli Magyarországot.
Az eredetileg "Challenge Day" néven ismertté vált játékban idén Magyarországgal együtt a világ legalább ötven országának városai, falvai vesznek majd részt. Magyarországon már 26. alkalommal rendezik meg a Kihívás Napját. A szövetség tájékoztatása szerint a korábbi években összesen 1596 magyarországi település vett részt az eseményen, és nyolcmillió ember játszott, sportolt a Kihívás Napján.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 07:23, szerda | Belföld
Veszprém megyében folytatta kampányát Orbán Viktor
A háború szele lengi körül Magyarországot; a következő választásnak a legnagyobb tétje, hogy lesz-e olyan kormányunk, amely kívül tudja tartani Magyarországot egy háborún - jelentette ki Orbán Viktor kedden Balatonfüreden.
2026. Március 10. 16:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor a gazdaszervezetek és a fuvarozók képviselőivel egyeztetett
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
