Hírek
2012. Október 01. 14:27, hétfő |
Helyi
Forrás: MTI
Temetői rablót fogtak el Sopronban
Temetői rablót fogtak el a soproni rendőrök, alig pár órával azután, hogy megtámadott egy nőt - tájékoztatta a megyei főkapitányság sajtóügyeletese hétfőn az MTI-t.
Kálmán Gabriella közölte: a 34 éves férfi hamar bizományba adta az ékszert, amelyet péntek délután rabolt egy 68 éves nőtől, akit egy sírra lökött, majd kitépte nyakából aranyláncát.
Három órával később már gyanúsítottként hallgatták ki a soproni gyanúsítottat, aki pénzzavarral indokolta tettét. Rablás gyanúja miatt indítottak eljárást ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 10:13, péntek | Helyi
Újabb szakrendelésekkel bővült a Soproni Gyógyközpont ellátásainak köre
A járóbeteg ellátásainak körének bővüléséről nyújtott tájékoztatót a Soproni Gyógyközpont. Elindult a kézsebészeti szakrendelés a soproni kórházban.
2025. Október 29. 17:06, szerda | Helyi
Hogyan vészeljük át az óraátállítás utáni napokat
Ismét túlestünk egy újabb óraátállításon, így újra a téli időszámítás szerint számoljuk a perceket. Bár ennek több negatív hatása is lehet a szervezetre, szóval íme néhány tipp, hogy átvészeljük ezt az időszakot!
2025. Október 28. 13:42, kedd | Helyi
Orbán Viktor: „A béke üzenetét hoztam a magyaroktól”
Olaszországban járt a magyar miniszterelnök családjával és Semjén Zsolt miniszterelnök helyettessel, ahol először Őszentsége XIV. Leó pápával, majd Giorgia Meloni olasz miniszterelnök asszonnyal is találkozott.
2025. Október 16. 16:48, csütörtök | Helyi
Ép test és ép lélek
Október 10-e a Lelki Egészség Világnapja, melynek alkalmából a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyászati Központ is felhívta a figyelmet lelki és mentális egészségünk megőrzésének fontosságára.
