Hírek
2012. November 27. 16:37, kedd |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőrfőkapitányság
Testi kényszer a garázda italozónak

A Soproni Rendőrkapitányság egy iváni férfi ellen indított eljárást.
A Soproni Rendőrkapitányságra az elmúlt héten érkezett a bejelentés, hogy Ivánban az italboltban egy ittas férfi inzultálja az ott tartózkodókat. A garázdát a kiérkező rendőr járőr felszólította, hogy megbotránkoztató cselekményét hagyja abba. A lerészegedett férfi ennek nem tett eleget, szitkozódások és káromkodások közepette egy asztalt is felborított. A rendőr a dühöngő férfit testi kényszerrel fékezte meg, majd megbilincselte. A Soproni Rendőrkapitányság ellene garázdaság miatt indított eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 07. 16:16, szerda | Helyi
Faültetési programot indít az önkormányzat
Fásítási programot hirdet a soproni önkormányzat. A következő években 1000 új fával gazdagodik Sopron. A kezdeményezéshez cégek, civil szervezetek és intézmények csatlakozását is várják – jelentette be a polgármester.
2025. Május 06. 13:44, kedd | Helyi
Kitüntették a soproni tűzoltókat Szent Flórián napján
Május 4-e Szent Flórián, a tűzoltók védőszentjének ünnepe, aminek a keretein belül hagyományosan a Tűzoltók Napját ünnepeljük. Idén Győrben került sor a Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ünnepségére.
2025. Május 04. 14:56, vasárnap | Helyi
Boldog anyák napját!
Május első vasárnapján az anyukákat ünnepeljük. Ez minden család számára különleges esemény, hiszen ezen a napon külön kifejezhetjük köszönetünket és tiszteletünket az édesanyák iránt.
2025. Április 29. 15:02, kedd | Helyi
Bejelentés: nemsokára újra látogatható a Fertő-part
Májusban ismét látogatható lesz a Fertő-part. Megnyílik az északi kikötő nem csak a horgászok és a vitorlások előtt, de mindenki számára, aki szeretne ellátogatni a Fertő-tóhoz.