Hírek
2017. Október 16. 10:53, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Tizenötmilliónyi csempészcigit találtak egy hamis rendszámú autóban
Tizenötmillió forint értékű csempészett cigarettát találtak egy hamis rendszámú autóban a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei Kocsordnál
- közölte a hatóság Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei adó- és vámigazgatóságának sajtóreferense hétfőn az MTI-vel.
Magyar Norbert tájékoztatása szerint a német rendszámú autót a rendőrök akarták ellenőrizni, a sofőr azonban lekapcsolt fényszóróval elmenekült az igazoltatás elől.
Az autó vezetője Kocsord közelében hátrahagyta a járművet. A kiérkező pénzügyőrök 11 ezer 500 doboz dohányt találtak az autóban, amelynek korábban magyar rendszáma volt és már egy hónapja kivonták a forgalomból - ismertette a sajtóreferens.
A csempészáruval együtt a gépkocsit is lefoglalták és ismeretlen tettes ellen feljelentést tettek orgazdaság, valamint egyedi azonosítójellel való visszaélés bűncselekmény gyanúja miatt a NAV pénzügyi nyomozóinál.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 07:33, kedd | Belföld
Megalakult az új Országgyűlés – az IPOSZ szerint a kkv-kat érintő döntéseknél nagyobb szerepet kell kapniuk az érdekképviseleteknek
Az áprilisban megválasztott képviselők ünnepélyes eskütételével szombaton megalakult az új Országgyűlés.
2026. Május 12. 07:14, kedd | Belföld
Korrupció miatt őrizetbe vettek egy volt országgyűlési képviselőt
Őrizetbe vett az ügyészség egy volt országgyűlési képviselőt korrupció és fiktív foglalkoztatás gyanúja miatt hétfőn - tájékoztatta a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) az MTI-t.
2026. Május 12. 07:10, kedd | Belföld
Eltörölné a kancellári rendszert a leendő oktatási miniszter
Átvilágítják a tankerületeket és az igazgatókat, felülvizsgálják a Nemzeti Alaptantervet.
2026. Május 11. 13:00, hétfő | Belföld
Németh Zsolt: nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik
Az új Országgyűlés megalakulását követően nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik, véget ért a posztkommunizmus időszaka - írta Németh Zsolt (Fidesz) országgyűlési képviselő vasárnap a Facebookon.
