Hírek
2021. Október 18. 11:06, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Több késszúrással megöltek egy férfit Fejér megyében
Több késszúrással megöltek egy férfit Fejér megyében vasárnap - közölte a rendőrség a honlapján.
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint Tácon szólalkozott össze két férfi, majd a fiatalabb több késszúrással megsebesítette vitapartnerét. A mentők megpróbálták újraéleszteni a 62 éves áldozatot, de a férfi a helyszínen meghalt.
A rendőrök elfogták a feltételezett elkövetőt, egy 22 éves helybélit, akit a rendőrségre előállítottak. A férfi kihallgatása folyamatban van. A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság az ügy kapcsán emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 01. 13:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: egy fokozattal megemeltük a terrorfenyegetettség készültségi szintjét
Összeült a Védelmi Tanács, megemeltük a terrorfenyegetettség szintjét egy fokozattal - mondta Orbán Viktor miniszterelnök szombat este közzétett Facebook-videójában.
2026. Március 01. 12:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai
A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:
2026. Március 01. 10:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter Orbánnal együtt nézné meg személyesen, mi a helyzet a Barátság kőolajvezetékkel
Szombaton, az országjárás sárbogárdi állomásán Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke reagált Lázár János korábbi üzeneteire.
2026. Február 28. 12:00, szombat | Belföld
MÁV-vezérigazgató: elindult a rendszeres teherforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon
Ma hajnalban elindult a rendszeres teherforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon - olvasható a MÁV Csoport vezérigazgatójának pénteken a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében.
