Hírek
2015. December 30. 07:43, szerda |
Belföld
Forrás: mti/hirado.hu
Több kocsival közlekedteti a MÁV az InterCityket év végén
Több kocsival közlekedteti a frekventált vonalakon az InterCityket a MÁV az év végén és változik a közlekedési rend is.
A vasúttársaság szerdai, az MTI-hez eljuttatott közleménye szerint december 31-én a pénteki, január elsején a szombati, január 2-án az ünnepnapi, január 3-án a vasárnapi menetrendben kijelölt vonatok közlekednek. A várható utasforgalmi igényekhez igazodva az összes rendelkezésére álló, üzemképes járművet felhasználják.
A MÁV azt javasolja, hogy az utasok váltsák meg elővételben a jegyüket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
2026. Június 22. 06:50, hétfő | Belföld
Ma ismertetik a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Belföld
MÁV: Elindult a nyári főszezoni menetrend
Kétszer annyi vonat közlekedik a Balatonhoz június 20-án induló nyári főszezonban mint eddig, az ülőhelyek száma pedig megháromszorozódik a nyári csúcsforgalomban
