Hírek
2015. December 30. 07:43, szerda |
Belföld
Forrás: mti/hirado.hu
Több kocsival közlekedteti a MÁV az InterCityket év végén
Több kocsival közlekedteti a frekventált vonalakon az InterCityket a MÁV az év végén és változik a közlekedési rend is.
A vasúttársaság szerdai, az MTI-hez eljuttatott közleménye szerint december 31-én a pénteki, január elsején a szombati, január 2-án az ünnepnapi, január 3-án a vasárnapi menetrendben kijelölt vonatok közlekednek. A várható utasforgalmi igényekhez igazodva az összes rendelkezésére álló, üzemképes járművet felhasználják.
A MÁV azt javasolja, hogy az utasok váltsák meg elővételben a jegyüket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 22. 07:30, szerda | Belföld
Ellenállási nyilatkozatot tett közzé a Fidesz
2026. Július 22. 07:24, szerda | Belföld
Magyar Péter: várjuk az ügyészségi tájékoztatót a Fidesznél történt házkutatás ügyében
A Fidesz saját tájékoztatása szerint a mai napon házkutatást és lefoglalást hajtottak végre nyomozók Orbán Viktor pártjának szerverei kapcsán. Várjuk az ügyészségi tájékoztatót!
2026. Július 21. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Kedden elfogadhatja a parlament a Független Közmédia Testület alapító okiratát
Kedden már el is fogadhatja az Országgyűlés a Független Közmédia Testület alapító okiratát.
2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát
A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.
