Városlista
2026. január 15, csütörtök - Lóránt

Hírek

2017. Június 17. 12:00, szombat | Belföld
Forrás: mti

Több mint hétmillió forint értékű adózatlan cigarettát foglaltak le

Több mint hétmillió forint értékű adózatlan cigarettát foglaltak le

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei a kőbányai vasútállomáson mintegy hétezer doboz adózatlan cigarettát találtak, amit két férfi egy kis furgonnal akart elszállítani.

A több mint 7 millió forint értékű cigarettát lefoglalták, és orgazdaság miatt feljelentést tettek - közölte a NAV az MTI-vel szombaton.

A pénzügyőrök a KÖKI Terminál vasútállomás környékén lettek figyelmesek két férfire, akik a vasúti sínek felől érkezve nagy táskákat cipeltek. Amikor meglátták a NAV munkatársait, a betonkerítés melletti bokros részen azonnal eldobálták csomagjaikat. A pénzügyőröknek azt mondták, hogy a táskákat a Záhonyból érkező vonatról adták le nekik egy budapesti telephelyre való szállításra, de nem tudták, hogy mi van a csomagokban.

A cigaretták származását és jogszerű beszerzését a férfiak semmilyen okmánnyal nem tudták igazolni - közölte a NAV.

Címkék: cigaretta, cigi, lefoglalás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről

A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható

2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld

Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök

A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.

2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll

Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.