Hírek
2013. Április 04. 10:37, csütörtök |
Bulvár
Forrás: ujasz.hu
Tóth Gabinak elege van a találgatózásokból!
Nem vagyunk egy pár Robival.
Tóth Gabi megelégelte a találgatásokat, miszerint táncpartnere, Markó Róbert és közte vibrál a levegő a Szombat esti láz adásaiban. A zsűri tagjai már számtalanszor megjegyezték a különös harmóniát, hiszen nagyrészt ennek köszönhető, hogy táncukkal a nézőket és az ítészeket is hétről hétre leveszik a lábukról. Gabi viszont nem örül a híreszteléseknek.
– Szeretném, ha nem hoznának minket olyan helyzetbe, amiből az jön ki, hogy együtt vagyunk – mondta Gabi a Nők Lapja Cafénak, partnere pedig elmagyarázta, hogy másképp nem is lehetne táncolni, mint hogy megnyílnak egymás felé. Emellett viszont tény, hogy magánemberként is jól kijönnek, a héten például Robi ellátogatott Gabi színházi fellépését megnézni, ami mindkettőjüknek nagy élmény volt, hiszen Robinak nagyon tetszett az előadás, Gabi pedig meghatódott, el volt ragadtatva a látogatástól. A pár az utóbbi időben gyakran tölti együtt az éjszakát, de szigorúan a próbákra koncentrálnak.
A sűrű időrend miatt kénytelenek ilyenkor is gyakorolni, hiszen a műsor legmagasabb pontszámát zsebelték be szombat esti második produkciójukkal: három zsűritagtól is maximális pontot kaptak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:41, csütörtök | Bulvár
Sziget - A főváros tíz évig bérbe adja a Hajógyári Szigetet a fesztivál szervezőinek
A Sziget Szervezőiroda üdvözli a Fővárosi Közgyűlés szerdai döntését, mely szerint a következő tíz évre bérbe adják a szervezőknek a Hajógyári-sziget érintett részét a fesztivál idejére
2025. November 27. 07:40, csütörtök | Bulvár
Az EP 16 évre emelné a közösségimédia-használat alsó korhatárát
2025. November 25. 06:52, kedd | Bulvár
Szombaton rendezik meg a 25. Tatai Vadlúd Sokadalmat
Madármegfigyelésekkel, bemutatókkal, előadásokkal várja az érdeklődőket szombaton a 25. Tatai Vadlúd Sokadalom
