Hírek
2016. Január 14. 15:50, csütörtök |
Helyi
Forrás: sopronkorhaz.hu
Új helyen a Sebészeti-érsebészeti Osztály férfirészlege!

Felújítási munkálatok miatt 2016. január 15-étől új helyen működik a Sebészeti-érsebészeti Osztály férfirészlege. A fekvőbeteg felvétel rendje is változik!
Jelenlegi helyéről, a III. épület II. emeletéről átmenetileg a IV. jelű épület I. emeletére költözik január 15-én a kórház egyik legnagyobb betegforgalmú egysége, a Sebészeti-érsebészeti Osztály férfirészlege.
Változik a betegfelvétel eddig megszokott rendje is, a sebészeti és érsebészeti férfi fekvőbetegeket január 18-ától már az új helyszínen várják.
A Sebészeti-érsebészeti Osztály nőirészlegének helye nem változik, továbbra is a főépület II. emeletén fogadják a betegeket és a látogatókat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 03. 18:30, vasárnap | Helyi
Újabb otthontámogatási forma a közszféra dolgozóinak
Az új Otthon Start Program után most újabb támogatási formát jelentett be Magyarország Kormánya az otthonteremtés megsegítésére a közszférában tevékenykedők számára.
2025. Augusztus 02. 15:00, szombat | Helyi
Fontos a megfelelő táplálkozás nyáron is
Igen, igen, fontos, hogy bekenjük magunkat naptejjel, viseljünk kalapot és igyunk sok folyadékot, na de mi lesz a helyes táplálkozással? A Soproni Gyógyközpont készített egy rövid összefoglalót, hogy mit együnk és mit ne együnk a nyáron.
2025. Július 31. 15:40, csütörtök | Helyi
Nemsokára itt a parlagfűszezon
„Augusztus első hetében országos szinten is elindulhat a parlagfű pollenszezon.” – figyelmeztetett a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ.
2025. Július 29. 15:45, kedd | Helyi
Ingyenes tanszercsomag a soproni iskolakezdőknek
Idén is ingyenes tanszercsomagot biztosít Sopron városa az első és második osztályosok számára, ezzel is megkönnyítve a soproni családoknak a tanévkezdést.