Hírek
2017. Március 11. 13:08, szombat |
Helyi
Forrás: police.hu
Újabb cserbenhagyásos biciklis baleset

Ismét a lakosság segítségét a soproni rendőrök.
A nyomozás adatai alapján ismeretlen személy az általa vezetett ismeretlen forgalmi rendszámú, típusú és színű gépjárművel közlekedett 2017.február 28-án 18 óra 45 perckor Sopronban a Vándor Sándor utcában. A Vándor Sándor utca és a Somfalvi utca kereszteződésében kihelyezett "Elsőbbségadás kötelező" jelzőtábla ellenére, nem biztosított elsőbbséget a neki balról érkező kerékpárosnak, mely során a két jármű összeütközött.
Az ütközés következtében a kerékpáros elesett és megsérült.
Az ismeretlen járművezető megállás és lassítás nélkül - balra kanyarodva - a Somfalvi utca irányába elhajtott.
A sértett a közlekedési baleset bekövetkezése után a helyszínről otthonába távozott, majd másnap reggel értesítette a mentőket.
A rendőrség kéri, hogy aki a közlekedési balesettel kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen a Soproni Rendőrkapitányságon, illetve névtelensége megőrzése mellett hívja a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06-96-417-329-es hívószámon vagy az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es „Telefontanú” zöld számát, illetve a 107 vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikét. A bejelentéseket a rendőrség bizalmasan kezeli.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 11:52, kedd | Helyi
Magyar sportsikerek
A napokban ért véget a vizes világbajnokság, ahol kiemelkedően teljesítettek magyar sportolóink, de ugyanilyen sikeresen küzdöttek a vívó-vb-n, a madridi öttusa Eb-n és a sportlövő Eb-n is a magyarok. Gratulálunk!
2025. Augusztus 04. 15:21, hétfő | Helyi
Példátlan családi adókedvezmények
Nemsokára megérkeznek a magyar családokhoz az adókedvezmények, olyanok, mint a csed, a gyed és az örökbefogadási díj, mind megemelt összeggel.
2025. Augusztus 03. 18:30, vasárnap | Helyi
Újabb otthontámogatási forma a közszféra dolgozóinak
Az új Otthon Start Program után most újabb támogatási formát jelentett be Magyarország Kormánya az otthonteremtés megsegítésére a közszférában tevékenykedők számára.
2025. Augusztus 02. 15:00, szombat | Helyi
Fontos a megfelelő táplálkozás nyáron is
Igen, igen, fontos, hogy bekenjük magunkat naptejjel, viseljünk kalapot és igyunk sok folyadékot, na de mi lesz a helyes táplálkozással? A Soproni Gyógyközpont készített egy rövid összefoglalót, hogy mit együnk és mit ne együnk a nyáron.