Hírek
2020. Augusztus 06. 15:05, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Újra vádat emeltek a korábban kokainnal kereskedő asztalitenisz-edző ellen
Ismét kábítószer-kereskedelem miatt emelt vádat a Fővárosi Főügyészség egy 46 éves férfi ellen, aki korábban, asztalitenisz-edzőként, kokain értékesített és emiatt el is ítélték
- tájékoztatta a fővárosi főügyészhelyettes csütörtökön az MTI-t.
Fürcht Pál közleményében azt írta: a vádhatóság letöltendő fegyházbüntetés kiszabását indítványozza a korábban kokainértékesítés miatt elítélt, a szabadságvesztésből feltételes kedvezménnyel szabaduló férfire, aki ismét kábítószerrel kereskedett ismerősei körében.
A Nemzeti Védelmi Szolgálat adatai alapján a Budapesti Rendőr-főkapitányság a XIV. kerületben rajtaütött a férfin és elfogta. Otthonában kábítószert, az adagoláshoz használt tasakokat, digitális mérlegeket, valamint az értékesítésből származó pénzt foglaltak le.
A férfi ellen különös visszaesőként, jelentős mennyiségű kábítószer kereskedelmének bűntette miatt nyújtott be vádiratot az ügyészség a Fővárosi Törvényszékre - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 04. 09:23, vasárnap | Belföld
Tavaly csaknem 1700 bejelentés érkezett a Magyar Honvédség tűzszerész ügyeletére
Mozgalmas évük volt a Magyar Honvédség tűzszerészeinek, a riasztások száma tavaly is elérte az egy évvel korábbit, megközelítve az 1700-at - közölte a Honvédelmi Minisztérium szombaton az MTI-vel.
2026. Január 03. 10:10, szombat | Belföld
11 százalékkal nőtt a minimálbér, 7 százalékkal a garantált bérminimum
Január 1-jétől 11 százalékkal nőtt a minimálbér, 7 százalékkal a garantált bérminimum, a minimálbér-emeléssel párhuzamosan számos szociális ellátás összege is emelkedik
2026. Január 02. 10:14, péntek | Belföld
Változékony idő várható az új év első hétvégéjén
2026. Január 02. 10:12, péntek | Belföld
NAV: elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok
Már elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.
